Kryteria uzależnienia od kasyn Kryteria uzależnienia od kasyn

Specjaliści od uzależnień opracowali na podstawie własnych doświadczeń, obserwacji i pracy z ludźmi uzależnionymi od hazardu pewne kryteria, które.

Czytaj news...
Kasyna Kasyna

W dobie powszechnego Internetu coraz większą popularnością zaczynają się cieszyć te formy rozrywki, które nie wymagają od nas wychodzenia z domu.

Czytaj news...

Czy zakłady bukmacherskie są częścią hazardu?

Fani piłki nożnej mogą jeszcze zwiększyć swoje emocje związane z ulubioną dyscypliną sportową. W jaki sposób? Wystarczy zajrzeć do kasyna online i postawić zakład na wybrane zdarzenie piłkarskie. Najprostsze zakłady sportowe to obstawianie końcowego wyniku meczu piłki nożnej, czyli wskazanie zwycięzcy albo remisu. Jeśli chcemy, możemy też obstawić, ile konkretnie bramek strzeli każda drużyna, jaki wynik będzie do pierwszej połowy albo czy w meczu bramkę strzeli konkretny zawodnik. Naliczanie wygranej zależy od bieżącego kursu. Jego wysokość ustala się na podstawie typów graczy, dlatego zdecydowani faworyci przynoszą nam mniejsze, ale za to pewniejsze zyski.

Zakłady sportowe można ze sobą łączyć, na przykład obstawiając wyniki jednej kolejki ligowej. W takich zakładach stawki są mnożone przez siebie, a nie dodawane, co w przypadku trafnych wytypowań może przynieść bardzo dużą wygraną. Oprócz standardowych zakładów, gracze w kasynie internetowym mogą też brać udział w dodatkowych konkursach albo akcjach promocyjnych. Akcja promocyjna może obejmować wieloetapowe rozgrywki, na przykład Ligę Mistrzów, podczas których zbiera się punkty za wszystkie zakłady robione podczas rozgrywek.

Jeśli uda się nam trafnie wytypować największą liczbę piłkarskich zdarzeń w ramach Ligi Mistrzów, trafiamy na szczyt listy graczy i dostajemy od kasyna dodatkowe nagrody. W zakładach sportowych sporo zależy od szczęścia, ale są sposoby na zwiększenie swoich szans. Najlepiej skupić się na jednej lidze piłkarskiej albo na jednym systemie rozgrywek i na bieżąco śledzić wyniki kolejnych spotkań, bo w ten sposób łatwiej nam będzie przewidzieć, jak typowana drużyna zagra w obstawianym meczu. Statystyki dostępne są także na stronach kasyna, ale są one ograniczone tylko do kilku spotkań wstecz, dlatego warto prowadzić dodatkowe statystyki na własny rachunek.

sek750i.pl - 2012-2022