Kryteria uzależnienia od kasyn Kryteria uzależnienia od kasyn

Specjaliści od uzależnień opracowali na podstawie własnych doświadczeń, obserwacji i pracy z ludźmi uzależnionymi od hazardu pewne kryteria, które.

Czytaj news...
Kasyna Kasyna

W dobie powszechnego Internetu coraz większą popularnością zaczynają się cieszyć te formy rozrywki, które nie wymagają od nas wychodzenia z domu.

Czytaj news...

Już niebawem mecz Polska - Kolumbia. Jak wg rankingu FIFA wypadną Polacy?

2018-06-19

Jaki jest aktualny ranking fifa?Włodarze FIFA kilka dni temu ogłosili, że nastąpią zmiany w sposobie liczenia punktów do tej klasyfikacji. Chyba decydenci zdali sobie sprawę, że ich ranking momentami wygląda po prostu groteskowo.. Warto wiedzieć, że nowe zmiany zakładają między innymi to, że mniejsze znaczenie będą miały spotkania towarzyskie. Ponadto mecze w fazach pucharowych będą o wiele lepiej punktowane niż na przykład spotkania grupowe. Na ten moment opieramy się jednak na aktualnym zestawieniu. Przed meczem Polska - Kolumbia chcemy bowiem dokładnie przeanalizować wszystkie możliwe aspekty. Co o reprezentacjach z Europy oraz Ameryki Południowej mówi zestawienie FIFA? Przekonajcie się sami czytając poniższy wpis.

Adam Nawałka   Polska wysoko w rankingu FIFARozpocznijmy od kadrowiczów Adama Nawałki. W tym momencie Polacy są na 8. miejscu. Dużą ciekawostką jest fakt, że Biało-Czerwoni są wyżej niż między innymi Hiszpanie, Anglicy, Urusi, Włosi, Chorwaci... Obawiamy się, że w każdym z tych spotkań podopieczni Adama Nawałki mieliby zaś kolosalne kłopoty z odniesieniem zwycięstwa. Dużo osób twierdzi, że rankingi są jak spódniczka mini. Coś tam pokazują, ale nie to, co jest najważniejsze. Można zatem cieszyć się, że włodarze FIFA poszli po rozum do głowy i wprowadzili zmiany, które mają sprawić, że tego typu zestawienia będą po prostu w większym stopniu zgodne ze stanem faktycznym.

Tak naprawdę Kolumbia jest zespołem lepszymPrzeciwnicy z Ameryki Południowej w tym momencie są na 16. miejscu. W rankingu FIFA mają dokładnie 197 punktów mniej niż Polacy. Już na tym przykładzie widać, że zestawienia w takiej formie są kompletnie niemiarodajne. Kolumbia jest przecież lepszą drużyną i to nie tylko na papierze. W swojej grupie eliminacyjnej Los Cafeteros musieli mierzyć się między innymi z Brazylią, Argentyną, Chile, Urugwajem, Ekwadorem, Peru itp. Jest chyba oczywiste, że trudniej było im zdobywać punkty niż naszym w potyczkach z Danią, Czarnogórą, Rumunią czy Armenią...

Jeśli ktoś zatem typuje wynik spotkania Polska - Kolumbia na podstawie rankingu FIFA, to dobrze byłoby, gdyby zmienił swoje podejście, bo po końcowym gwizdku może okazać się bardzo rozczarowany. Na podstawie tej klasyfikacji wychodzi bowiem, że podopieczni Adama Nawałki są dużo lepsi. W rzeczywistości sytuacja może wyglądać jednak diametralnie inaczej. Lepszym pomysłem są typy na Polska - Kolumbia oferowane przez portal Betsite.pl. Niestety przewidywany wynik 2-1 na Kolumbię mówi sam za siebie. Nie mamy większych szans w tej rywalizacji i jesteśmy skazani na porażkę.

sek750i.pl - 2012-2021