Kryteria uzależnienia od kasyn Kryteria uzależnienia od kasyn

Specjaliści od uzależnień opracowali na podstawie własnych doświadczeń, obserwacji i pracy z ludźmi uzależnionymi od hazardu pewne kryteria, które.

Czytaj news...
Kasyna Kasyna

W dobie powszechnego Internetu coraz większą popularnością zaczynają się cieszyć te formy rozrywki, które nie wymagają od nas wychodzenia z domu.

Czytaj news...

Wybierz swoje darmowe kasyno

Gra za darmo to najlepsze rozwiązanie dla nowych graczy. Nie tylko nie ryzykujemy własnych środków, ale też możemy grać bez żadnego ryzyka. Darmowe kasyna są udostępniane przez różne strony internetowe, w tym Top10kasyn.pl. Nie dokonuj depozytu i graj za darmo! Sprawdź

Czy młodzież uzależnia się od kasyn internetowych?

Nasz kraj z całą pewnością nie jest obiektem pielgrzymek żądnych rozrywek hazardzistów i na pewno mu to nie grozi, nie mniej jednak zainteresowanie hazardem rośnie w Polsce systematycznie w zastraszającym wręcz tempie. Przy tej okazji można zaobserwować bardzo niepokojące zjawisko, a mianowicie takie, że tym tematem coraz bardziej interesują się dzieci i młodzież – coraz też częściej popadają w uzależnienie. Wszystko za sprawą w głównej mierze automatów do gier i kasyn online.

Chociaż wprowadzone zostały co prawda pewne obostrzenia co do organizowania tego rodzaju miejsc, to jednak nie oznacza, że nie ma ich wcale – zresztą, jak mawia stare przysłowie, dla chętnego nic trudnego. Maszyny o tak zwanych niskich wygranych są obecnie wszędzie – pełno jest ich w barach, na benzynowych stacjach, w niektórych sklepach i tak dalej. Ludzie niepełnoletni grają na automatach przede wszystkim dlatego, że chcą coś wygrać – tak, jak i osoby dorosłe.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że pełne kontrolowanie dziecka w tym zakresie jest praktycznie niemożliwe. Nie da się przecież z dzieckiem w wieku szkolnym przebywać dwadzieścia cztery godziny na dobę, młodzież też chce spędzać czas tylko w swoim gronie, a nie można przecież zabronić dziecku wychodzenia z domu i grania w kasynie internetowym. Jest to zatem bardzo poważny problem – naturalnie nie dla właścicieli automatów, którzy tylko zacierają ręce z zadowolenia, bo dla nich to przecież nic innego jak dochód. Zarabiają na tym całkiem niezłe pieniądze, a to, że ktoś ma potem problem, niewiele ich interesuje.

sek750i.pl - 2012-2020