Kryteria uzależnienia od kasyn Kryteria uzależnienia od kasyn

Specjaliści od uzależnień opracowali na podstawie własnych doświadczeń, obserwacji i pracy z ludźmi uzależnionymi od hazardu pewne kryteria, które.

Czytaj news...
Kasyna Kasyna

W dobie powszechnego Internetu coraz większą popularnością zaczynają się cieszyć te formy rozrywki, które nie wymagają od nas wychodzenia z domu.

Czytaj news...

Czy kasyno internetowe to miejsce także dla Ciebie?

Internetowe kasyna nie pełnią roli klubów towarzyskich w tej mierze, w jakiej pełnią one tą rolę w dużych miastach, słynących z legalnego uprawiania hazardu, takich, jak na przykład Las Vegas. Wstęp do kasyna w tym amerykańskim mieście jest wielką nobilitacją dla danej osoby.

Wymaga on znania obowiązującego w tym miejscu dress codu, oraz specjalnego savoir-vivre’u. Większość osób na świecie korzysta jednak ze zwykłego rodzaju kasyn, w których cechy takie, jak przystosowanie społeczne do danej grupy, jest o wiele mniej istotne, niż sam cel gry, jakim są pieniądze. Internetowe kasyna są szczytem takiej postawy światopoglądowej.

Możemy bowiem korzystać z nich nie tylko niezależnie od naszego wyglądu, statusu materialnego i umiejętności odnalezienia się w grupie, ale też nawet nie wychodząc z domu. Przy tym wysokości wygranych w niczym nie ustępują wygranym w tradycyjnych, „realnych” kasynach. Internetowe kasyna to więc same plusy dla introwertyków o przydatnych w tym zajęciu, analitycznych i logicznych umiejętnościach myślenia.

sek750i.pl - 2012-2022